AŞK ÜSTÜNE…

AŞK ÜSTÜNE…

Yeryüzünde her şey Yaratıcı’nın aşk ile yarattığı birer sanat eseridir. Her ne yöne bakarsanız onun eserlerinden birini görmemeniz imkansızdır. En ufak bir kum tanesi bile tekliği ile biriciktir. O yüzden her zerre eşsiz bir varlıktır. Çünkü Yaratıcı tektir ve bu yüzden her zerre onun birliğine delildir. 

“Aşk olmadan meşk olmaz”,der büyükler . 

Aşkla yapılan yemekten tutun, her yapılan iş bu duygu ile yapılınca güzeldir. Güzel olan her şey insanı mutlu eder. Zira içine sevginizi akıtmışsınızdır. O yüzden yeni güzelliklere imza atmak istiyorsak aşk ile sevgi ile samimiyet ile işe koyulmak gerek. 

Yorulsanız bile sonuç güzel olsun diye gönülden çaba gösterdiğinizde ortaya çıkana siz bile şaşırırsınız Hayran olduğunuz her işin sahibine sorun, işin içinde aşk vardır. İnanç vardır. Sevgi vardır emek vardır, çaba vardır , gayret vardır, ter vardır.

Öyleyse hayatımızı renklendirmek ve güzelleştirmek adına şarkıda olduğu gibi “Ne yaparsan yap aşkla yap”. İçine sevgini kat ve de inançla, kendine güvenerek yap yap ki seni mutlu ettiği kadar herkesi mutlu etsin. 

Kalite aşkla yapılan işlerde gizlidir vesselam. 

 

Semiray/Dalaman Muğla

Etiketler:

#Aşk

Yorumlar (2)

  1. Semiray Sezgin
    • 14/01/2024

    Yıldızım çok teşekkürler🙏

  2. Yıldız Tek Gamlı
    • 10/01/2024

    Bir tutam aşkın her şeye kadir olduğu Rabbimin toprağa aşkla üflediği bir nefes değil midir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Semiray Sezgin

Samsun Doğum Hastanesi'nde özlemle beklenen bir bebek olarak dünyaya gelmişim. Tarih 5/10/1960 .Neden böyle derseniz benden önce doğup yaşamayan karındaşlarım arkasından özel dua ve kurbanlar keserek bana kavuştuklarını ifade eder ailem...