YILDIZNAME NEDİR?

YILDIZNAME NEDİR?

Yıldızname genel şekilde fal ile karıştırılan fakat faldan kesin olarak değişik olan bir metottur. Daha kesin ve gerçekçi bilgiler veren yıldıznameyi öğrenmek adına çaba harcamak önemlidir. Yıldıznamenin Osmanlı dönemlerinden bu yana kullanıldığı söylenebilir.
Kaderinizin,  isminize ve doğum tarihinize bağlı olduğunu biliyor muydunuz? Doğum esnasında ismimiz zikredilmeye başlandığı anda evrende kozmik bir alan oluşmaya başlar. Harflerin özellikleri isimlere etki ederek dünya alemindeki tüm varlıklara yansıması ve harflerin sırlarının anlaşılmasına vesile olur. Bu noktada doğum tarihinizin ve isminizin kader üzerindeki etkisi ortaya konulmaktadır.
Aşk, Evlilik, İş ve Sağlık hayatınızın geleceğini tüm detaylarıyla yorumluyor, şanslı yıllarınızı, kritik yıllarınızı ve kritik yıllarınızda almanız gereken önlemleri bildiriyor.
Yıldızname; tedavi metodu değildir. Fakat yıldızname sayesinde hastalıkların çözüm metotları bulunabilir. Ruhsal sorunlar, nazar, cin çarpması, büyüye maruz kalma gibi sorunlar, yıldızname ile ortaya çıkabilir. İnsanlara bilgi verme bakımından en gelişmiş metotlardan birisi olan yıldızname, geçmiş ile şimdiki zamanı bir araya getirip gelecek zaman hakkında bilgiler sunar.
Yıldızname ilminde kesin bir kural vardır.
Bir yıldızname bakımı yaklaşık 3-4 saatten fazla süre alabilir.
Bu ilmin ticaret maksatlı kullanılmaması için gerçek ilim insanları günde bir yıldıznameden başka yıldıznameye bakılmaması  gerektiğini belirtmektedirler.
İlim üstadım 123 yaşındaki ZERYO ninemin 97 yıllık yıldızname kitabı sayesinde siz değerli dostlarıma hizmet etmekten çok mutlu ve gururluyum.
Medyum Aziz Azizyan

 
Editör: Sonay BİLGİ ARABACI

Yorumlar (1)

  1. Yıldız Tek Gamlı
    • 11/02/2024

    Hocam çok merak ettim şimdi Vayyyy çok ilginç görünüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aziz AZİZYAN

20/11/1975 Van doğumluyum. İlk ve Orta dereceli eğitimimi Van'da yaptım. Liseyi, Tekirdağ Çorlu'da okudum, üniversiteyi Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesi Veteriner Hekimlik bölümünde okudum. Tekrardan Van'a geldim. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Spor Akademisi'ni bitirdim. Üç kız çocuk babasıyım. Eşimi Van depreminde kaybettim. Şu an Ruhsal Bakım ve Şifa Uzmanlığı, aynı zamanda Yaşam koçluğu yapıyorum. Yıldızname Bakımı da yapıyorum. İlmimi 123 yaşındaki babaannemden aldım. Şu an Manisa'nın Akhisar ilçesinde yaşamaktayım.