FISILDAYAN KALEMLER

FISILDAYAN KALEMLER

FISILDAYAN KALEMLER

Her eline kalemi alanın kendini yazar ilan ettiği, canım memleketim Türkiyem de, esinlenmeden yazan tüm yazar ve Şairlere binlerce selam olsun..

Benim, Fısıldayan KALEMLER kadrosu ile tanışmam aslında çok tesadüf olmadı. 

Yazılarını okuduktan sonra “Elif Ünal YILDIZ” hanımın E-mail adresine yazdım.

-Bende sizlere katılmak istiyorum dedim.

-Hemen dönüş sağlandı.

-Sizden bu dergi için istediğimiz düzenli ve özel yazılar hazırlamaktır. 

Aslında hiç kolay değildir, daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış yazılar hazırlamak.

Bu oldukça emek ve sabır isteyen gönüllülük esasına dayalı çalışmaları, başarılı bir şekilde sizlerle paylaşmak için sürekli zaman ve mekan tanımayan Elif Ünal YILDIZ hanım ve onlarca “Dergi Editörü” arkadaşlarımızın emekleri nezdinde şu anda bu yazımı okuyorsunuz.

Yazmak; özgürlük bana göre ve bir sır vereceğim sizlere, “Kelimeler Sinirlidir.”

Yeter ki ; doğru cümleleri bulup bir düz yazı yada makale belki de “Kitap yazmaya” olan isteğiniz için çok ama çok yazmak değil, AKSİNE.. “ÇOK OKUMAK” gereklidir.

Sevgili çiçek okurlarım çünkü kelime hazneniz ancak ve ancak okumakla gelişebilir.

İşte tam bu noktada; Elif Ünal YILDIZ Hanımın genel koordinatörü olduğu, Fısıldayan Kalemler ekibi oldukça emek isteyen güzel yazılarla ve bunların sahibi biz yazarlar ile sizleri buluşturuyor.

Sizlerden ricam;

Lütfen kopyala yapıştır  sözleri olan değil, yeni yenilikçi ve yaratıcı yazıları daha çok okuyup yazara ve bu dergiye FISILDAYAN KALEMLER e sahip çıkmanız.

Eğer ki; seçici olursanız biz yazarlar konusunda inanın ki “Türk Edebiyatı” açısından çok daha nitelikli ve modern yazılar oluşup okuyucusu ile buluşacaktır. 

Peki o zaman edebiyat dünyasında ki var olan kirliliği temizlemek için.. Hadi ne bekliyorsunuz….??

Editör: Sonay BİLGİ ARABACI 

Genel Yayın Yönetmeni: Elif Ünal Yıldız

Diğer Yazımı Okudunuz mu?

İNSAN SEVELİM 

 

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Semanur PERİM

14.02.1973 Lüleburgaz Kırklareli doğumluyum. Uzun yıllar yerl basın vekendi blog sayfamda yazdım. Değerli hocam "Celil GÜVEN" Bu yazılarımı okuyup bana cesaret vererek "Mum olan ışığımı,Kaleme çevirerek" Siz okurlarıma olan yolculuğum başladı. Kısaca: "Kitap kokusu ile ,Evlat kokusu arasında " Kalmış Bir anneyim. Altı tane adım ile basılmış kitabım, Üç tane "Antoloji"eserim var. Halen yazmakta olduğum NÜKTELER Kitabımla yolculuğuma devam ediyorum.Kitap okumayı sevmeyen bir Toplumda "YAZAR" olup yüreğinize dokunmak ve "Tekrar Kitap SEVGİSİ" Kazandırmak gibi masumca bir isteğim var. Belki: Bir kaçınız kalemim ile tanışıp Okumayı daha çok sevebilir Ne dersiniz...?