HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 12-18 ŞUBAT 2024

KOÇ

Hem ruhunun hem bedeninin dinleneceği, besleneceği pozitif bir haftaya giriş yapıyorsun. Bir hayalinin gerçekleştiğini görecek ve çok mutlu olacaksın. Para ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu. Arkandan iş çeviren, gizli gizli düşmanlık yapmaya kalkan insanları fark edecek ve hayatından çıkaracaksın. İletişim dilini doğru kullanmaya özen gösterirsen keyfine keyif katacak bir hafta geçireceksin.

BOĞA

Geleceğe dair hissettiğin, düşündüğün, anksiyeteden kurtulacağın gelişmeler yaşayacaksın. Emin olamadığın ama senin için önemli olan bir konuda dostlarından alacağın güçle kesin kararını vereceksin. Uzun zamandır ulaşmak istediğin bir hedefine ulaşacaksın. Bir yola çıkacaksın ve bu yolda yaşadıkların, hayata bakış açını beklemediğin şekilde değiştirecek. Alerjik durumlar ve soğuk algınlığı işlerini yavaşlatabilir.

İKİZLER

İş alanında değişim yaşayabilirsin. Çalışıyorsan istifa edebilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsin yada uzun zamandır iş arıyorsan yeni bir teklifle karşılaşabilirsin. Para ile ilgili bir beklentin varsa bu miras, tazminat, eş kaynaklı paralar olabilir, bu hafta hareketlenecek ve ihtiyacın olan finansal desteği alacaksın. Merak ettiğin soruların cevapları görünür hale gelecek. Her zamankinden daha ketum ve şüpheci davranarak herkesle her şeyini paylaşmak istemeyeceksin.

YENGEÇ

Hukuksal konularda, ikinci kez imza atacağın konularla ilgilenebilirsin. Seyahat etmek, yeni bir eğitime başlamak, inancın doğrultusunda dua ve dilek ritüelleri yapmak sana çok iyi gelecek. Bir konuda ustalaşacak yada ustası olduğun bir yeteneğinden yüksek kazanç sağlayacaksın. Ertelediğin, yarım kalmış her şeyi tamamlayarak rahatlamana destek atan bir haftadasın. İster iş, ister özel hayatın olsun, bir son ve bir ilk diyeceğin gelişmeler yaşayacaksın.

ASLAN

Sezgilerin ve ruhsal rehberlerini dinlemen, hayata karşı 1-0 önde olmanı sağlayacak. Kimsenin fark etmediği, görmediği ne varsa sana görünür olacak. Öngörü yeteneğinin ful çalışacağı bu haftayı doğru değerlendirmen, aydınlanacağın, feraha çıkacağın bir çok kapıyı açacak senin için. Sağlığınla ilgili takıntılı davranmana gerek olmadığını sadece kuruntudan ibaret olduğunu fark edeceksin. Evren sana birden fazla hediye gönderecek.

BAŞAK

Haftanın şanslısı olma fırsatını kaçırma, eşin,  partnerin ,ortakların velhasıl senin dışındaki herkes sana hizmet edecek. Alacağın haberler geleceğe daha umutla bakmanı sağlayacak. Huzur verecek, nefes aldıracak anlaşmalar, barışmalar yaşayacaksın. Yer değiştirme, taşınma planın varsa sorunsuz bir şekilde gerçekleşecek. Avukatın yada muhasebecinden güzel haberler alacaksın. Tahammül etmek zorunda olduğun kişilerden uzaklaşma kararı alacaksın.

TERAZİ

Motivasyonu yüksek, eğlenceli geçecek bir hafta senin için. Hayatın sana sunduğu armağanları teker teker alıp şükür ve teşekkür edeceksin. Detaylar yerine büyük resmi görmen kaçırdığın fırsatların geri dönüşünü sağlayacak. Pazarlama yeteneğin maddi, manevi kazançlar elde etmeni sağlayacak. Devlet daireleri, belediyeler, noterlik işlerin sorunsuz hallolacak. Evcil hayvanlarınla ilgili bakım, sağlık kontrolü gibi konularla ilgilenebilirsin.

AKREP

Sahne senin..! Daha görünür, fark edilir, ışığınla etkileyen olacaksın bu hafta. Aşk, tutku, flörtleşme, kalıcı bir ilişki için ilk adımları atma enerjisi saracak etrafını. Çocuklarınla ilgili gelişmeler yüzünü güldürecek. Sanatla ilgilenmek, sinema yada tiyatroya gitmek benliğine huzur verecek. Komik, yüzünü güldüren, eğlenceli insanlarla bir arada olacaksın. Şans oyunları, borsa gibi alanlardan finansal kazanç elde edebilirsin.

YAY

Ailenle zaman geçirmek andan keyif almak için fırsat niteliğinde bir hafta. Annen yada atalarından aldığın bilinçdışı kodlamaların rehberliğinde, nasıl yükselebilirim? soruna cevaplar alacaksın. Yuvanla ilgili tadilat, tamirat planları yapabilir, uygulayabilirsin. Pahada yüksek alışverişler yapmak, ticarette karlı çıkmak enerjini yükseltecek. Kendini evinde hissedeceğin yerler ve kişilerle olmak, duygularının beslenmesini sağlayacak.

OĞLAK

Ya hep ya hiç diyerek, netlikten yana olacağın bir hafta. İletişimi yoğun ve aktif bir şekilde yaşayacaksın. Kararlar, bu kararların sonunda atılacak imzalar gündemini meşgul edecek. Sinirsel olarak rahatlamaya ihtiyaç duyabilirsin. Kısa yolculuklarda karşına çıkacak fırsatlar, uzun vadeli planlar yapmanı sağlayacak. Kardeşler, kardeşin gibi gördüğün kişiler, yakın çevrenden alacağın haberler kendini iyi hissetmene sebep olacak.

KOVA

Para ile ilgili bir sorununun kalıcı bir şekilde çözüleceği bir haftaya giriyorsun. Maaşına zam yada terfi beklentin varsa gerçekleşme olasılığı çok yüksek. İşinle ilgili hayal ettiğin bir şeyin gerçekleştiğini deneyimleyebilirsin. Maddi konularda alınganlık yada ego yapmamak, bolluk ve bereketi getirecek hayatına. Her türlü konuda birden fazla alternatifin olacak ve tercih ettiğin senin hayrına olacak. Zorlandığını düşündüğün bir durum son bulacak.

BALIK

Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle, doğru konuşmalar yapacağın ve doğru kararlar vereceğin bir hafta senin için. Kendin olabileceğin ortamlarda olmak duygularını besleyip öz değerini arttıracak. Onarmak istediğin bir ilişkinin şifasını yaşayacaksın. Odağındaki konu her ne ise rahat ol, su akıp yolunu bulacak. Alma verme dengesine dikkat etmemen, fedakarlık etmene sebep oluyor. Olumlu ya da olumsuz yaydığın enerjinin sana geri döndüğünü deneyimleyeceksin.
 
 
Editör: Sonay BİLGİ ARABACI

 

Yorumlar (2)

  1. Yıldız Tek Gamlı
    • 11/02/2024

    Çok kötü bir hafta geçirdim... Umarım bu hafta iyi gelecek Sevgiyle...

  2. Yıldız Tek Gamlı
    • 11/02/2024

    Çok kötü bir hafta geçirdim... Umarım bu hafta iyi gelecek Sevgiyle...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeliz ATEŞ

ASTROLOG NLP UZMANI REİKİ MASTER 1975 iZMİR doğumlu,İzmir aşığı bir astroloğum. Astroloji Türkiye ve İstanbul Aydın Üniversitesinde astroloji eğitimi aldım.Nlp ve Reiki eğitimlerim ile birlikte yaklaşık 15 yıldır danışmanlık vermekteyim.Her türlü doğum haritası ve astrolojik öngörü yorumları yapsamda uzmanlık alanım ilişkiler astrolojisidir.Özellikle Astroloji alanında,bilgi edinmeyi ve yaymayı çok seven,danışmanlarım ve takipçilerimle birlikte ömürlük yol arkadaşlığı ve rehberlik etmekteyim.