Dolunay Ve Haftalık Burç Yorumları 22-28 Ocak 2024

Dolunay Ve Haftalık Burç Yorumları  22-28 Ocak 2024

 

22-28 OCAK 2024

 

   KOÇ 

Haftaya hızlı iletişim ve yeni kararlarla başlayabilir, kardeşlerin ve yakın çevrenden destek görebilirsin. 26 Ocak’ta gerçekleşecek , Aslan burcundaki Dolunay’da, finansal açıdan zorlandığını hissetsen de, aşk ve çocuklarla ilgili konularda keyif ve güç veren tamamlanmalar ve yeni başlangıçlar yaşayabilirsin. Duygularını ifade etmen seni daha parlak ve görünür hale getirecek.

  BOĞA 

İş ve para konularında beklediğin haberler hafta başında gelebilir. Araba veya taşınabilir menkullerin alım-satımı ya da kiralaması ile ilgilenmen gerekebilir.26 Ocak’ta gerçekleşecek Aslan burcundaki Dolunay, ev, yuva, aile, gayrimenkul konularında sonuca bağlanan, tamamlanan durumlar yaşatabilir. Dibe vurduğunu hissettiğin bir konuda şans senden yana olacak.    

 İKİZLER 

Haftanın ilk günleri dış görünüşün, görsel bakımın, giyim tarzın adına değişim yapmak ve genel sağlık kontrollerini tamamlamak adına harekete geçebilirsin.26 Ocak’taki Dolunay güç kazandıran anlaşmalar yapmanı, imzalar atmanı sağlayabilir. Karanlıkta kalmış bir konunun aydınlanmasıyla kendini daha iyi hissedebilirsin.

 YENGEÇ 

Bu hafta biraz yalnız kalmak, kendini her şeyden izole etmek isteyebilirsin. Rüyaların bilinçaltını tetikleyerek ruhsal olarak rahatlamanı sağlayabilir.26 Ocak’taki Dolunay, finansal açıdan tamamlanmasını beklediğin bir durumu nihayete erdirebilir. Almak istediğin bir eşyaya sahip olmanı sağlayacak bir dolunay gerçekleşecek.

 ASLAN 

Fırsatlarla karşılaşacağın bir haftaya başlıyorsun, sosyal çevre ve arkadaşlarından destek alarak geleceğe dair adımlar atabilirsin.26 Ocak’ta burcunda gerçekleşecek Dolunay, duygusal gereksinimlerini karşılamak adına hayatında neleri sonlandırman gerektiği konusunda yardımcı olacak. İkili ilişkilerinde korktuğun,  kaygı duyduğun bir durumun aslında yanılsama olduğunu fark edeceksin.

 BAŞAK 

Kariyerin ve statünle ilgili patronlar, yaşça büyük, otorite olarak kabul ettiğin kişilerden, yeni teklifler alarak haftaya başlangıç yapabilirsin. 26 Ocak, Aslan burcundaki Dolunay, yaşamında sınırlandıramadığın konulara ve iç dünyanda baskı yaratan kişilere karşı sonlandırma gücü ve enerjisi verecek. Sezgilerini dinlemeni isteyen bu enerji hem maddi hem manevi vesveseden kurtulmanızı sağlayacaktır.

 TERAZİ 

Adalet, hukuk, mahkemeler ile ilgili hareketli bir hafta geçirebilirsin. Seyahatler gündemini meşgul edebilir. Sürpriz bir inanç sıçraması ile bir olaya bakış açın değişebilir.26 Ocak’taki Aslan burcu Dolunayının etkisi ile, arkadaşlarla ilgili yeni kararlar alabilir, sosyal çevreni değiştirmek isteyebilirsin. Umutlarını gerçekleştirmek adına, geleceğe dair planlarını aktive edebilirsin.

 AKREP 

Finansal konularla haftaya başlangıç yapabilirsin. Bu miras, alacak, verecek, borç, kredi gibi eş kaynaklı paralarda dahil bir tamamlanma, sonuç alma durumu söz konusu. Sezgilerinin, ruhsal bilişinin seni yanıltmayacağı günler yaşayabilirsin.26 Ocak’taki Aslan Dolunay’ı, patronlarla, yaşça büyük kişilerle, halledemediğin konularda bir biraz gerilim yaşayabilirsin. Bu gibi durumlarda egoyu devreye sokmadan mantığından destek alarak hareket edersen istediğin sonuçlara ulaşabilirsin.

 YAY 

Eşin, sevgilin ya da ortaklarınla birlikte yeni kararlar alma haftasındasın. Düşmanlık yapmaya çalışacak insanları fark edip önceden tedbirini alabilirsin. Taşınma, bulunduğun ortamın düzenini değiştirme, tadilat yapma gündemini oluşturabilir. 26 Ocak’taki Aslan Dolunayı sana yeni bir bakış açısı vererek uzak olarak gördüğün her ne varsa yakınına çekmeni sağlayabilir. Eğitim konularında tamamlanma, mezun olma gibi sonlanmalar yaşatabilir. Davaların sonuçlanabilir.

 OĞLAK

İş hayatında, her zamankinden daha hareketli bir haftaya başlıyorsun. Evcil hayvanlarınla ilgili kontrollerin zamanı gelmiş olabilir. İçini birilerine döküp rahatlama isteği içinde olabilirsin. Dedikodulara dikkat. 26 Ocak’taki Aslan Dolunay’ında, nafaka, tazminat, bankalar, krediler gibi finansal konulardan birinin sona ereceği, mirasla ile ilgili tamamlanmalar yaşanacağı görünüyor. Herhangi bir tedavin söz konusu ise Dolunay’la birlikte  şifalanıp iyileşebilirsin.

 KOVA 

Çocuklar ve aşk hayatınla ilgili haberleşme ve iletişimin yoğun olacağı bir haftaya başlangıç yaparak neleri riske atıp, neleri garanti altında tutacağına dair kararlar alabilirsin. 26 Ocak’taki Aslan burcu Dolunay’ı ikili ilişkin, evliliğin, ve ortak hareket ettiğin kişiler ile ilgili bitiş ve başlangıçları aktive edecek. Ben ve biz, duygu ve mantık dengesini sağlayabilmen için fırsat niteliğinde olan bu Dolunay’da senin dışındaki insanlarla yepyeni bir sayfa açılacağını gözlemleyebilirsin.

 BALIK 

Ailen, annen, anneliğin ya da çocuklarının annesi ,yuvan bu hafta zihnini meşgul edebilir. Yeni kararlar almana sebep olabilir. Yaşadığın ortamı güzelleştirmek, yuva gibi gördüğün insanlarla birlikte olmak isteyebilirsin.26 Ocak Aslan Dolunay’ı sana bir hediye getirecek, günlük hayatından monotonluğundan kurtulmanı sağlayacak bu hediye egonu da duygularını da tatmin edecek. Birlikte çalıştığın kişilerden destek görecek ve sağlık açısından iyi hissedeceksin.

Editör: Rabiya Sevil YÖRÜKOĞLU

Yorumlar (2)

  1. Muhteşem. Yeliz Hanım emeğinize sağlık 👏👏👏🥰🧿

  2. Semiray Sezgin
    • 21/01/2024

    Teşekkürler yazar arkadaşımız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeliz ATEŞ

ASTROLOG NLP UZMANI REİKİ MASTER 1975 iZMİR doğumlu,İzmir aşığı bir astroloğum. Astroloji Türkiye ve İstanbul Aydın Üniversitesinde astroloji eğitimi aldım.Nlp ve Reiki eğitimlerim ile birlikte yaklaşık 15 yıldır danışmanlık vermekteyim.Her türlü doğum haritası ve astrolojik öngörü yorumları yapsamda uzmanlık alanım ilişkiler astrolojisidir.Özellikle Astroloji alanında,bilgi edinmeyi ve yaymayı çok seven,danışmanlarım ve takipçilerimle birlikte ömürlük yol arkadaşlığı ve rehberlik etmekteyim.