29.01.2024-04 ŞUBAT 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

29.01.2024-04 ŞUBAT 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ :

Kendini yenilenmiş ve daha fresh hissetmen adına ruhsal yatırımlar yapacağın bir haftaya giriyorsun. Detayları es geçmeden, büyük resmi kolaylıkla görebileceksin. Finansal açıdan gelgit’li günler yaşayabilirsin. İlişkilerinde yol ayrımı, tercihler, alternatifler zihnini meşgul edebilir.

 

BOĞA :

Güvende olmayı fazlası ile önemseyen bir yaradılışa sahip olsanda, bu hafta bir şeyleri riske atacaksın. Şans senden yana riske girmekten çekinmemelisin. Çocuklarla ilgili verdiğin emeklerin karşılığını alacaksın. Eğlenceli, keyifli ve  gülümseten ortamlarda bulunabilirsin.

 

İKİZLER:

Tadilat, tamirat işleri ile ilgilenebilir, yaşam alanını daha konforlu hale getirmek, güzelleştirmek isteyebilirsin. Bir şeye sıfırdan başlayıp, sonuna gitmek için zorluk çekmeyeceksin. Duyguların mantığının önüne geçebilir. Her hangi bir konuda karar vermekte zorlanabilirsin.

 

YENGEÇ :

Yapılacak bir anlaşma, planlarında değişikliğe sebep olabilir. Trafikte, kısa yolculuklarda zihinsel karışıklıktan dolayı aksamalar yaşayabilirsin. Takıntı ve obsesyon gibi rahatsızlıkların varsa şifalanabilir. Kardeşlerle bağlantıda değişimler yaşayabilirsin.

 

ASLAN :

Bir alışveriş sonucu eline geçecek para ile kârlı  bir yatırım yapabilirsin. Alacak verecek konularında tamamlanmalar olabilir. Haftanın konusu finansal durumun olacağı için hesaplı davranmalı, harcamalarında aşırıya kaçmamalısın.

 

BAŞAK :

Birden fazla konuda eksiklerin tamamlanması için harekete geçebilirsin. Kendi kendine kızmaktan vazgeçerek gündemindeki konuları farklı bir bakış açısı ile analiz ettiğinde istediğin çözümleri bulabilirsin. Hem fiziksel, hem ruhsal sağlığın ile ilgili herhangi bir tedavin söz konusu ise sevindirici sonuçlar alabilirsin.

 

TERAZİ :

İster iş, ister özel hayatın olsun gizli saklı konuların görünür hale geldiğini deneyimleyebilirsin. Özellikle iş hayatında dengelerin değişmesi sonucu extra sorumluluk alabilirsin. Haberci rüyalar haftana rehberlik edecek. Finansal açıdan beklediğin haberlerin gelmesi ile birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsin.

 

AKREP :

Geleceğe dair planlar yaparken, ince eleyip sık dokuyabilirsin. Arkadaş çevrenden şifa niteliğinde destek alabilir, çözülmez dediğin bir konunun çözümlendiğini deneyimleyebilirsin. Duygusal konulardan biraz uzaklaşıp, analitik bakış açısı ile fark etmediğin pek çok şeyi fark edebilirsin. 

 

YAY :

Kalabalık ortamlarda olmak, kariyerine katkıda bulunacak. Olgun bir dostundan alacağın fikirler sonrası, idealize ettiğin bir konunun gerçekleşmesi için harekete geçebilirsin. Kazan-Kazan anlayışı ile ilerlersen eğer, haftanın en şanlı burçlarından biri olarak zafer kutlamaları yapabilirsin.

 

OĞLAK :

Seyahatler, iş anlaşmaları, davalar, eğitim hayatın derken oldukça hareketli bir hafta olacak senin için. Doğru organize ile işlerini kolaylıkla halledebileceksin. Zihinsel olarak dinlenmeyi ihmal etmemen sana avantaj sağlayacak. Acele kararlardan kaçınman gereken bir hafta.

 

KOVA :

Beklediğin para nihayet geliyor.Kim ne derse desin iç sesin seni en doğru yönlendiren olacak. Eş yada partnerinin gelirinde değişim olabilir. Borçlanma konuları karşına çıkarsa aşırıya kaçmamanda fayda var. Ani bir gelişme ile beklenmedik bir seyahate çıkman gerekebilir.

 

BALIK :

Ortakların, evliliğin, avukatın  yada muhasebecinden gelecek haberler rahat bir nefes almanı sağlayacak. Taşınmak ile ilgili bir planın varsa bu hafta uygulayabilirsin. Hayatında kim dost, kim düşman herkes kendini belli edecek. Sosyal çevreni yeniden değerlendirip bazı kişileri eleyebilirsin.

 

Editör: Sonay BİLGİ ARABACI

Yorumlar (3)

 1. Yıldız Tek Gamlı
  • 31/01/2024

  Hadi bakalım Terazi bekliyorum ❤️

  • 29/01/2024

  Hiç inanmam burçlara😜

 2. semiraysezgin
  • 29/01/2024

  Teşekkürler değerli dost yazar arkadaşımız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeliz ATEŞ

ASTROLOG NLP UZMANI REİKİ MASTER 1975 iZMİR doğumlu,İzmir aşığı bir astroloğum. Astroloji Türkiye ve İstanbul Aydın Üniversitesinde astroloji eğitimi aldım.Nlp ve Reiki eğitimlerim ile birlikte yaklaşık 15 yıldır danışmanlık vermekteyim.Her türlü doğum haritası ve astrolojik öngörü yorumları yapsamda uzmanlık alanım ilişkiler astrolojisidir.Özellikle Astroloji alanında,bilgi edinmeyi ve yaymayı çok seven,danışmanlarım ve takipçilerimle birlikte ömürlük yol arkadaşlığı ve rehberlik etmekteyim.