05 -11 ŞUBAT 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI VE 10 ŞUBAT KOVA BURCUNDAKİ YENİ AY 

05 -11 ŞUBAT 2024  HAFTALIK BURÇ YORUMLARI  VE 10 ŞUBAT KOVA BURCUNDAKİ YENİ AY 

KOÇ

 

Haftaya, Ay Yay burcu enerjisi ile başlamak, pozitif ve iyimser olmanı sağlayacak. Yeni bir eğitim yada seyahat planı yapmak ve uygulamak sana çok iyi gelecektir. Artık tamamlansın, bitsin dediğin bir konu nihayete erecek ve sen başarılı bir şekilde mezun olacaksın. Yeniay’la birlikte umutların yeşerecek ve geleceğe daha güvenle bakmanın tadını çıkaracaksın. Yeni arkadaşlar, yeni sosyal çevre, keyifli zamanlar geçirmeni sağlayacak. Finansal açıdan sürpriz gelişmelerinde olacağını haber veren Yeniay, maddiyatla ilgili bir engelin kalkmasını, rahat bir nefes almanı sağlayacak.

 

BOĞA

 

Ay’ın Yay’daki hali, haftanın ilk günlerinde, gizemli, gizli saklı konuların açığa çıktığını gösterecek, varsa arkandan iş çevirenlerin planlarının suya düştüğünü izlemeni sağlayacak. Kredi çekme, borç kapatma, miras, nafaka konuları gündemini meşgul edebilir. Yeniay sana yepyeni başlangıçlar getirecek. Hem kimliğindeki, hem görünümündeki marjinal değişimler, insanların sana bambaşka gözlerle bakmasını ve yaklaşmasını sağlayacak. Kariyerindeki bir tıkanıklık, daha akıcı koşullara bırakacak kendini. Yaşlılarla sohbet etmek, onlara yardım etmek şans getirecek.

 

İKİZLER

 

Eşin yada partnerinden alacağın güzel haberlerle, omuzlarından yük kalkmış gibi hissedeceksin. Yanlız kalmayacağın, etrafında sevdiklerinin olacağı günler yaşayacaksın. Taşınmak, yer değiştirmekle ilgili ikilemlerin son bulacak. Adalet temalarını önüne serecek olan bu Yeniay’da ahlaklı olanın her anlamda haklı ve kazançlı çıktığını göreceksin. Elinin kolunun bağlı olduğunu düşündüğün bir konunun, ummadığın bir anda düğümlerinin çözüldüğünü deneyimleyeceksin. Duygu ve mantık dengesini kurmakta zorlanmayacak, verdiğin kararlarda kendi hayrına nokta atışlar yapacaksın.

 

YENGEÇ

 

Bu kez merhametten maraz doğmayacak ve merhamet gösterdiğin kişi yada kişilerin enerjisi, senin için yeni kapılar açılmasına sebep olacak. Yardımlaşma ruhundaki ağırlıklardan kurtulmanı sağlayacak. Günlük halledilmesi gereken ama pekte yapmak istemediğin işlerini kolaylıkla halledebileceksin. Devlet daireleri, belediyelerdeki işlerin sorunsuz ilerleyecek. Beklediğin bir para Yeniay’la birlikte eline geçecek. Gelecek planlarında sürpriz değişimler söz konusu. Sıradışı, marjinal bir arkadaşından destek alacaksın.

 

ASLAN

 

Hava’da AŞK kokusu var..! Bu hafta sana aşkın en üst oktavını yaşatacak. İlk görüşte aşk dediğin duygularla Nirvana’ya ulaşacaksın. Bir ilişkin varsa romantizm dolu günler geçireceksin. Çocuklarınla yada çocuklarla ilgili sevindirici haberler alacak, verdiğin kararların olumlu sonuçları ile mutlu olacaksın. Hamilelik haberleri kapıda. Yeniay enerjisi sana evlilik teklifi getirecek ve partnerinle ilişkini bir adım daha ileriye taşıma planları yapacaksın. Evliysen eşinle güzel zamanlar geçirecek, ben şok diyeceğin bir iş yada iş teklifi alacaksın.

 

BAŞAK

 

Yay burcundaki Ay geçişi, evinin, yuvanın huzurunu yaşatacak, ailenle birlikte aynı çatı altında olmak ruhunu dinlendirecek. Ev yada dükkan alım-satımı, tadilat, yenileme, revize etme gibi isteklerini gerçekleştirebilirsin. Her gün bir öncekinden daha şaşırtıcı haberler getirecek bu hafta sana. Beslenme alışkanlıklarını değiştirmek fiziksel gücünü arttıracak. Davaların, mahkemelik durumların varsa umutlarını harekete geçirecek gelişmeler olacak. Uzaklardan misafirlerin gelecek yada sen seyahate çıkacaksın. Dileklerinin gerçekleşmesi adına yaptığın ritüellerin teşekkürünü yaşayacaksın.

 

TERAZİ

 

Belkide ilk kez bu hafta vereceğin bir karardan yüzde yüz emin olacaksın. Aklın geride bıraktıklarında yada tercih etmediklerinde kalmayacak. İmzalar, sözleşmelerle meşgul olacaksın. Bir konuda anlaşma, tokalaşma yaşayacak, yakın çevrenden beklediğin desteği alacaksın. Yeniay aşkta yeni başlangıçları getirecek hayatına. Aşıksanda aşkını doyasıya yaşayacaksın. Şans oyunlarında büyük risklere girmezsen eline bir miktar para geçecek. Bilinmeyen, sır sayılan konuları çözmeye çalışacaksın. Miras, nafaka, kredi, borç, alacak verecek, tazminat ve eş kaynaklı paralarla ilgili beklenmedik gelişmeler olacak.

 

AKREP

 

Para..Para..Para..! diyerek başlayacaksın yeni haftaya, elindeki birikmişinle araba alabilir yada arabanı yenileyebilirsin. Evine, işyerine yeni bir eşya alma planlarıda yapabilirsin. Parayla ilgili her ne yapacaksan senin için bereketli hale gelecek. Evinde güzel değişimler söz konusu. Birden bire karar verip taşınabilirsin. Eşin yada partnerinle birlikte beklenmedik kararlar vererek ilişkinizin formunu değiştireceksiniz. Bir düşmanına karşı uyguladığın strateji aranızdaki savaşı kazanmanı sağlayacak. Birileri ile ortaklaşa belirleyeceğin bir hedefi istediğin sonuca ulaştırabileceksin.

 

YAY

 

Burcundaki Ay’la birlikte başlayacağın yeni haftada, gergin hissettiğin bir konunun çözüme ulaştığını ve seni rahatlattığını deneyimleyeceksin. İyimserliğini yitirmediğin, sabırla beklediğin her ne ise ödül ve sevinç getirecek sana. Kardeşlerin ve yakın çevrenden alkış alacağın bir başarıya imza atacaksın. Yeni hedefler, yeni kararlar motivasyonunu yükseltecek ve seni bir adım daha ilerletecek. Sürpriz bir hediyeyle heyecanlanacak, mutlu olacaksın. Sağlığınla ilgili uyguladığın bir detoks yada tedavi olumlu sonuç verecek. Yaptığın kısa yolculuklar finansal açıdan çoğalmanı sağlayacak.

 

OĞLAK

 

Uzun zamandır hissettiğin ruhsal baskının hafiflediğini deneyimleyeceğin bir haftaya başlayacaksın. İç dünyanda oluşan hapishaneden özgürleşip rahat bir nefes alacaksın. Yeniay kazançların konusunda destek atıyor. Eline geçen paranın bolluk ve bereketi ile cesaretini toplayıp yeni yatırımlar yapacaksın. Sahip olduğun herşeyin yenilendiğini, tazelendiğini görmek hoşuna gidecek. Aşk hayatın ve çocuklar hakkında şaşırtıcı kararlar alacaksın. Ben’liğin değişiyor, devrim niteliğinde başlangıçlar iyi’ki olmuş dedirtecek durumlarla karşılaşacaksın.

 

KOVA

 

Bu haftanın yüceleni, en şanslısı sensin.Karşına çıkacak fırsatlar, uzun vadeli, kalıcı başlangıçlara sebep olacak.Herkes tarafından farkının, fark edildiğini deneyimleyeceksin. Dostlarının desteği gücüne güç katacak. Kendini rahatlıkla ifade edebildiğin, kolaylıkla isteklerini yerine getirebildiğin burcundaki Yeniay’ın enerjisi ile birlikte, yenilenmiş karakterin ve imajının sayesinde ilişkilerindeki zorlukları aşabileceksin. Evli isen eşinin sunacağı bir teklifle, ilişkine level atlatabilirsin.Bekar isen evlilik hazırlıklarına başlasan iyi olacak çünkü teklif bir adım uzağında, her an gelebilir.Ailevi sürprizler, ev ile ilgili konular yaşamına hareket katacak. 

 

BALIK

 

Bu hafta çalışmak kendini iyi hissetmeni sağlayacak. Patronlar, müdürler, yaşça büyük kişilerden sevindirici haberler alıp, rahatlayacaksın. Karanlıkta kalmış bir konu aydınlanacak ve ferahlayacaksın. Hayal ettiğin bir isteğinin gerçekleşmesi ve bu isteğinle ile ilgili imzalar atılması söz konusu. Sınav olarak gördüğün bir durumun kolaylıkla, hemde aniden çözüldüğünü fark edeceksin. Küs yada dargın olduğun kişilerle barışmanı sağlayacak olan Yeniay’da kendine evet dediğinde, hayatın sana hayır demeyeceğini anlayacaksın. Yaradılışındaki sihirli auran, kilitlenmiş herşeyin açılmasını sağlayacak. Bu; iş, aşk, para, aile, eş olabilir. 

Editör: Sonay BİLGİ ARABACI

Yorumlar (1)

  1. Yıldız Tek Gamlı
    • 11/02/2024

    Hadi bakalım hayırlısı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeliz ATEŞ

ASTROLOG NLP UZMANI REİKİ MASTER 1975 iZMİR doğumlu,İzmir aşığı bir astroloğum. Astroloji Türkiye ve İstanbul Aydın Üniversitesinde astroloji eğitimi aldım.Nlp ve Reiki eğitimlerim ile birlikte yaklaşık 15 yıldır danışmanlık vermekteyim.Her türlü doğum haritası ve astrolojik öngörü yorumları yapsamda uzmanlık alanım ilişkiler astrolojisidir.Özellikle Astroloji alanında,bilgi edinmeyi ve yaymayı çok seven,danışmanlarım ve takipçilerimle birlikte ömürlük yol arkadaşlığı ve rehberlik etmekteyim.